Послуга косметолога: Чистка обличчя. Цена.

Послуги косметолога у Дніпрі: Чистка обличчя

Косметолог Дніпро, Косметологія Дніпро, косметологія ціни, косметолог, косметологія, косметологія ціни, косметолог ціни, косметологія прайс, косметолог прайс, послуги косметолога ціна, процедура комсетолога, прайс косметолога, кос, ціни, косметологія ціна, косметологія ціни, послуги косметолога ціна, косметологія для жінок, косметологія для підлітків

Ціна 400 грн.400грн

Чистка обличчя у Дніпрі

Для тих, хто правильно доглядає свою шкіру в домашніх умовах і не має шкірних захворювань, необхідність у гігієнічному чищенні виникає 1-2 рази на рік, щоб очистити верхній шар шкіри від мертвих клітин і комедонів.
Особлива ж необхідність чищення з лікуванням виникає в осіб із проблемною шкірою, що викликає занепокоєння через велику кількість комедонiв, папуло-пустульозні висипки, які можуть надалі залишити по собі рубці. Тодi чистка проводиться лише за призначенням лікаря - дерматолога. Використовуються в комплексi кислотна чистка, ложка Уно, у деяких випадках мануальна чистка, карбоновий пiлiнг (лазерний), а також використовуються лікувальні препарати, що регулюють виділення себуму, що знімають запалення та звужують пори. У період загострення вугрової хвороби і за великої кількості запальних елементів чистка небажана, вона може посилити перебіг даного процесу. Процедура триває 1,5 – 2 години.